07.02.2013 - 21889         560   Defa Okundu.       Facebookta Paylaş  
  
Sosyal Demokrasi Fuarı

    Sosyal Demokrat Belediyeler Hizmet ve Proje Fuarı´nda 65 belediye projeleriyle katılıyor. Burhaniye Belediyesi de 16 ayrı projeyle fuarda. Değerlendirmeyi CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu yapacak.

A a  + -

     Daha Önce 10-11 Eylül 2012 tarihlerinde, öne çıkan proje ve hizmetlerini tanıtmak üzere Sosyal Demokrat Belediyeler Hizmet ve Proje Fuarı’nda yer almak için, İstanbul Sheraton Otelde buluşan 65 Belediye yarın Ankara’da tekrar toplanıyor. Körfezden sadece Ayvalık ve Burhaniye Belediyesi’nin davet edildiği fuara Burhaniye Belediyesi son iki yıl içinde yaptığı 16 projeyi tekrar sunacak.
      Belediyelerin hizmet ve projelerinin, kamuoyunun gündemine getirilmesi ve halkın bilgi ve algısına sunulmasını sağlamak amacıyla toplanan fuar Mayıs sonu Haziran başı gibi CNR Fuar Merkezinde yapılacak. Fuarda, sunumu gerçekleştirilecek projeleri CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu değerlendirecek. 65 belediyenin projelerinin, Power Point sunum eşliğinde izlenecek olan toplantıda ayrıca başta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın, Vanessa Bouquillon, H. Levent Türkay, Kadri Veziroğlu konuşmacı olarak katılacaklar.
     
      16 PROJE ANKARA’DA
      TEKRAR GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR
      2011ve 2012 yıllarını kapsayan 16 proje ile toplantıya katılacak olan Burhaniye Belediyesi sunumunu Belediye Başkanı Fikret Akova gerçekleştirecek. 7-8 Şubat tarihlerinde Ankara Sheraton Otelde yapılacak olan Belediye Başkanları toplantısı için hazır olan Fikret Akova “hayata geçmiş projelerimizi daha önce İstanbul’da sunmuştuk. Sadece 2011 ve 2012 yıllarını kapsayan 16 proje ile toplantıya katılıyoruz. Ankara’da yapılacak toplantıya Burhaniye Belediyesi olarak tekrar çağırıldık ve projelerimizi tekrar bizimle birlikte 65 belediyenin önünde sunacağız. Ve inanıyorum ki bahar ayında düşünülen fuarda da en iyi şekilde yerimizi alacağız” dedi. Daha öncede İstanbul’da gerçekleşmiş olan toplantıda Burhaniye Belediyesi sunumunda Belediye Yeni Hizmet Binası, Ahmet Akın Kültür Merkezi, Şehirler Arası Otobüs Terminali, Su Deposu, Belediye Çarşı Dükkânları, Burhaniye Sokağı, Gardiyan Ali Evi Restorasyonu, Hürriyet Caddesi Düzenlemesi, Muammer Aksoy Bulvarı Düzenlemesi, İskele Sahil Düzenlemesi, Konferans ve Tiyatro Salonu, Muhtarlık Binası, Pazar Yeri, Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi, Eski Sabunhanenin Restorasyonu, Kadın Platformu projeleri yer almaktaydı yapılacak olan Ankara’da ki sunumda aynı projeler tekrar görücüye çıkacak.
     

 

 

Balıkesir POLİTİKA GAZETE'sine E--mail gönder: eposta@balikesirpolitika.com

Yazıcı çıktısı alırken Lütfen görüntülenen dosyaya için  DÜŞEY sayfa ayarı yapınız.